Ви хотіли б побувати в Давньому Києві і відчути атмосферу Київської Русі 5-13 століть? Сьогодні це стає можливим, завдяки грандіозній реконструкції на 10 гектарах під Києвом , проект називається парк «Київська Русь».
Ініціатори його спорудження замахнулися на відтворення Стародавнього Києва в повному обсязі, в масштабі 1:1. Залучаючи вчених-істориків, етнографів, вони відтворили проект центру міста, так званий Дитинець з будівлями епохи князя Володимира, жодна з яких не збереглася до нашого часу.
Вже сьогодні відтворене древнє місто оточують потужні оборонні споруди. Вони включають в себе дев'ятиметровий вал довжиною півтора кілометра, рів, єдину в світі дерев'яну фортечну стіну завдовжки 300 метрів, в'їзні ворота зі сторожовими вежами. Виділяються Михайлівські ворота висотою 21 м.
Увійшовши до Києва часів Володимира Великого, ви побачите і княжий двір, і посольські хороми, і садиби киян, і крамниці торговців-ремісників, і ярмарок майстрів, де можна придбати сувеніри. Тут і пагорб Перуна, і печера літописця Нестора.
Надалі намічено відродити житло князя Кия, палац Аскольда та інші князівські палаци, чотири церкви, два монастирі та інші архітектурні шедеври. Науковий керівник проекту - професор Гліб Івакін, заступник директора Інституту археології НАНУ.
Гордість парку - живий музей коней. Тут зібрано понад 30 історичних порід. Можна подивитися на коней Чингісхана, Олександра Македонського та інших великих полководців. Тут і арабські скакуни, і донці - улюблені коні козаків, і коні ковбоїв, і орловські рисаки.
Парк «Київська Русь» став місцем фестивалів. Тут проходять театралізовані середньовічні баталії, турніри, ігри, лицарські бої, кінні змагання.
Ви можете не тільки доторкнутися до історії, але й стати її учасником: приміряти середньовічний костюм, сісти в сідло бойового коня, повправлятися у стрільбі з лука. Або вибрати мирне заняття гончара і власними руками зробити горщик з глини.
Календар розважальних заходів - на сайті парку «Київська Русь». Тут можна проводити і сімейні свята, і корпоративні заходи.
Войдите под своим именем, чтобы оставить комментарий
Закрепленные
Понравившиеся